“Північні ворота” Донеччини минулого року: 15 бойовиків, 380 тис. авто, 340 кримінальних правопорушень

За 12 місяців на пропускних пунктах перевірено близько 98 тис. осіб та оглянуто більше 380 тис. одиниць транспорту.

Завдяки цим мірам поліцейські зі складу ООС виявили 15 учасників незаконних збройних формувань та 36 осіб, що находились у розшуку, розкрито близько 340 правопорушень кримінального характеру.

У 2019 році в Слов'янській оперативній зоні працювали два стаціонарні пропускних пункти (поблизу с. Долина та Малинівка), а також наряди мобільних блокпостів, що переміщувались територією обслуговування. Своєю результативністю вони ще  раз довели свою значну роль у правоохоронній системі Донецької області.

Знаходячись у самій північній частині регіону, блокпости не дозволяли вивозити зброю та боєприпаси із зони бойових дій. 22 рази правоохоронцям доводилось вилучати тут небезпечні «сувеніри», які би могли у подальшому стати знаряддям злочинів, спричинити каліцтво або смерть громадян.

Так, у травні у пасажира міжміського автобусу поліцейські вилучили пістолет. Тоді ж у легковому автомобілі виявили близько півсотні патронів, згодом - ще більш солідний арсенал: дві гранати та набої.

Іноді серед речей водіїв та пасажирів можна було знайти споряджені магазини до автомату Калашнікова, а також відразу 5 гранат.

Не менш важливою є протидія перевезенню наркотичних засобів, які виявлялись при перевірці багажу та за допомогою службових собак.

27-річний пасажир автобусу перевозив пакетики із забороненими речовинами, його 30-річний "колега" - цілий набір для куріння марихуани.

Багато уваги поліцією приділялось дотриманню умов безпеки перевозки пасажирів та законності транспортування вантажів, насамперед - металобрухту та лісу.

У жовтні "Камаз" із незаконним вантажем деревини "не доїхав" до пункту призначення. Незадовго до нового року поблизу Слов'янська була зупинена вантажівка, якою незаконно перевозили ялинки.

 При перевірці документів неодноразово виявлялись особи у розшуку та безвісті зниклі громадяни.

Так, у березні затримали краматорчанина, що скоїв крадіжку та шахрайство, а у жовтні протягом одного дня виявили ще двох подібних "мандрівників".

Допомагав такий контроль виявити й порушників міграційного законодавства України.

Протягом року поліцейські документували такі порушення з боку 28-річної громадянки Грузії, 22-річного громадянина Азербайджану, 49-річного йорданця та інших.

Звичайно, не всі громадяни спокійно переносять постійні та пильні перевірки на блокпостах, але більшість все ж розуміє, що робиться це заради їх же безпеки. Доки у регіоні триватимуть бойові дії, ці міри залишатимуться необхідними.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: