Підсумки-2019: найважливіші ініціативи Мінекономіки для бізнесу


Найважливіші ініціативи стосувалися реформування:

ринку землі - ініційовано законодавчий процес запуску ринку землі;

зайнятості - розроблено законопроєкт “Про працю”, що створює умови для легкого працевлаштування, комфортної праці та збільшення доходів працівників;

приватизації - передано 530 підприємств на приватизацію;

підприємництва та конкурентної політики - проведено два “дерегуляційні Кабміни” із понад 70 актами для бізнесу, 26 із них - від Мінекономіки.

Сотню актів схвалив Уряд, підписав прем’єр-міністр та опубліковано або надіслано до Верховної Ради України, у випадках проєктів законів, 25 - на підписі у прем'єр-міністра, 13 - не було розглянуто Урядом. Зі 100 актів, по яких фіналізована робота: 15 - законопроєктів, 42 постанови та 43 розпорядження Кабінету Міністрів України.

“Наше завдання - створити умови для бізнесу через розвиток та стимули аби забезпечити економічний прорив задля добробуту українців. Відтак, ми ініціювали зміни за найголовнішими напрямками, що забезпечують інфраструктуру, рівні умови та розвиток людини”, - прокоментував підсумки роботи у 2019 році  міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: