З січня 2020 року сплачувати  за електроенергію потрібно за реквізитами у форматі IBAN

З 13 січня 2020 року застосування міжнародного формату платежів IBAN стає обов’язковим по всій країні відповідно до вимог Національного банку України.

У зв’язку з цим, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO прийматиме платежі за електроенергію виключно за реквізитами IBAN. Це 29 знаків (літер та букв), які необхідно вказувати замість розрахункового рахунку (р/р) отримувача коштів та коду банку (МФО).

YASNO піклується про комфорт клієнтів і нагадує:

  • реквізити у форматі IBAN вказані у платіжках за електроенергію;
  • при сплаті через Особистий кабінет на сайтіYASNO змінювати налаштування та вводити нові реквізити не потрібно;
  • рахунок постачальника оновлено в банках та платіжних системах;
  • для юридичних клієнтів нові реквізити зазначені у рахунках, які вони отримують в енергоофісах;
  • реквізити у форматі IBAN розміщені на сайтіYASNO.

Сплатити за електроенергію  мешканці Донеччини можуть у будь-який зручний спосіб: через Особистий кабінет, інтернет-банкінг, платіжні онлайн-сервіси, термінали самообслуговування або у відділенні банку чи «Укрпошти».

«Ми піклуємося про комфорт клієнтів, тому при переході на формат платежів IBAN жодних додаткових дій з їх сторони не потребується. Вже три місяці жителі Донеччини отримують рахунки з новими реквізитами, а при сплаті через Особистий кабінет на сайті YASNO взагалі нічого змінювати та вводити вручну не потрібно», – сказав директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
6

Эта запись была размещена в рубрики: