Тело под мостом: полиция установила, кто убил жителя Славянского района

 

44-річний чоловік загинув від чисельних ножових поранень, після чого його тіло вивезли в автомобілі до сусіднього населеного пункту.

Вранці 29 грудня в смт Черкаське перехожі виявили труп чоловіка, що знаходилось на узбіччі біля мосту. Перша версія про загибель внаслідок ДТП була відкинута поліцейськими після огляду тіла - на ньому були помітні чисельні ножові поранення.

Надалі слов'янськими оперативниками разом із колегами з обласного Управління карного розшуку була проведена робота із розкриття даного злочину.

З'ясувалось, що загиблий є 44-річним жителем сусідньої Билбасівки. Правоохоронці встановили коло знайомств, опитали всіх можливих свідків та буквально по хвилинах відновили останній день чоловіка. Зокрема, цікавою була інформація про те, що його бачили в автомобілі приятеля.

56-річний підозрюваний підтвердив, що бачив загиблого, але про його подальшу долю ніби то нічого не знав. Поліцейські оглянули його "Волгу" - слід від протекторів її коліс "підозріло" нагадував той, що залишився на землі біля трупу...

Розпочалось все, як водиться, зі вживання алкоголю. Під час застілля власник будинку, за його словами, дещо "перебрав" - а коли отямився, то побачив вбитого ним гостя.

Раніше судимий чоловік вирішив сховати сліди злочину: поклав тіло у багажник та вивіз до сусіднього селища, після чого ретельно відмивав плями крові на полу та ножах (у подальшому їх вдалося виявити експертам).

Правопорушника було затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Досудове слідство за ч.1 ст. 115 Кримінального Кодексу України "Умисне вбивство" проводиться під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Читайте также: А мог и «фаберже» отстрелить…Чудак гулял по Краматорску с пистолетом в штанах


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
2

Эта запись была размещена в рубрики: