Сколько налогов заплатит Дед мороз?


Як оподатковуються доходи Діда Мороза, Санти Клауса, Св. Миколая та казкових героїв? - Про це розповідається на сайті Державної податкової служби України

Оподаткування здійснюється за нормами Податкового кодексу і залежить від статусу цих громадян.

ФОПи
Якщо надання таких послуг у межах підприємницької діяльності податок сплачується залежно від обраної системи оподаткування — сплата єдиного податку чи включення до доходів загальної системи оподаткування. Також підприємницький статус такої фізичної особи має бути зазначений у договорі.

Працівники
Новорічні персонажі, які працюють на корпоративних вечірках, дитячих святах або беруть участь у театралізованих виставах, що тривають напередодні та під час зимових канікул, які організовані юридичними особами чи приватними підприємцями, отримають свій заробіток за мінусом податку.

Громадяни
У разі отримання доходів, які не оподатковувалися при виплаті, всі «казкові герої» — казковими залишаються лише під час святкування, а після свят зобов’язані завітати до податкової служби за місцем реєстрації та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також сплатити до бюджету з отриманих доходів ПДФО за ставкою 18 % та 1,5 % військового збору.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: