Шестеро пьяных за рулем. Полиция Славянска строга как никогда

 


За день відпрацювання півночі Донеччини поліцейські виявили шістьох нетверезих водіїв

Завдяки превентивним заходам співробітники ГРПП припинили 32 адміністративних порушення. Від керування відсторонено 6 водіїв.

З метою зниження рівня аварійності та належного забезпечення дорожньої безпеки на дорогах Слов'янського та Лиманського районів проводиться чотириденне відпрацювання.

Найнебезпечніші на дорогах – це водії в стані алкогольного сп’яніння, але не менш небезпечними є водії, які перевищують швидкість чи порушують правила маневрування.

В рамках відпрацювання було перевірено більше 50 транспортних засобів. В результаті чого тільки за перший день працівниками поліції складено більше 30 адміністративних матеріалів, 6 з них – за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Водії відсторонені від права керування транспортними засобами. На водіїв складені адміністративні протоколи за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Також поліцейські, які відповідають за безпеку дорожнього руху проводять роз’яснювальні бесіди аби нагадати всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватися всіх «правил дороги».

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Читайте также: Туман — это опасно! В Славянске полиция усилила надзор за дорожным движением


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: