В Славянске полиция объявила подозрение подростку неоднократно нападавшему на женщин

Протягом двох тижнів у темний час доби 16-річний хлопець виривав сумки у перехожих. Після скоєння четвертого за рахунком грабежу його було затримано в районі залізничного вокзалу.

Наприкінці осені до Слов'янського відділу поліції стали надходити повідомлення від мешканок міста, які ставали жертвами вуличного грабежу.

Жінки розповідали, що увечері в безлюдному місці у них виривали сумки, в яких знаходились, телефони, гроші та документи. Нападника вони описували, як підлітка невисокого зросту, обличчя якого скривав капюшон.

На затримання грабіжника у Слов'янському відділі поліції щодня орієнтувались наряди, що заступали на патрулювання у вечірній час. Одночасно свої заходи проводили співробітники карного розшуку та сектору дільничних офіцерів поліції.

За два тижні увечері в районі залізничного вокзалу патруль Національної гвардії України отримав повідомлення про напад на жінку та заволодіння її майном. Правопорушника затримали за кілька хвилин, після чого на місце події  було викликано слідчо-оперативну групу.

Затриманий 16-річний житель міста визнав свою причетність до серії грабежів. Як з'ясувалось, сам він був з благополучної родини та раніше проблем із законом не мав.

Наразі грабіжнику повідомлено про підозру зі ч.1 ст. 186 Кримінального кодексу України. Досудове слідство проводиться під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.

Військовослужбовці в/ч 3035 НГУ, що допомогли у розкритті серії вуличних злочинів, отримали подяки від імені начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області Миколи Семенишина.

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
1

Эта запись была размещена в рубрики: