Правоохоронці зі складу ООС відпрацювали Святогірськ


Правоохоронцями зі складу ООС проведено оперативно-профілактичне відпрацювання Святогірська

Протягом дня здійснювалось патрулювання вулиць міста, проводилось робота із населенням, перевірка автотранспорту, відвідування власників мисливської зброї та раніше судимих осіб.

Зранку, 25 грудня, згідно до бойового розпорядження штабу Операції об'єднаних сил розпочались оперативно-профілактичні заходи у м. Святогірськ.

У відпрацюванні були задіяні співробітники Слов'янського відділу поліції та Управління патрульної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України.

Одними з цілей даної роботи було вилучення зброї та наркотичних засобів, попередження, виявлення фактів порушення правил дорожнього руху та охорона громадського порядку.

Протягом дня правоохоронцями було перевірено близько 80 транспортних засобів та 130 осіб, складено 12 матеріалів про адміністративні правопорушення.

Зокрема, за лінією безпеки дорожнього руху виявлено 4 порушення, таких, як порушення водієм правил керування, перевищення встановлених обмежень швидкості руху, керування без відповідних документів.

Під час перевірки власників гладкоствольної зброї задокументований факт порушення строків реєстрації мисливської рушниці, яку у подальшому було вилучено.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
12

Эта запись была размещена в рубрики: