“До чого доводить агресія” – учні спецшколи у Слов’янську з правоохоронцяи обговорили фільм “Діти за гратами”


"Агресія може призвести до біди" - учні слов'янської спеціальної школи у компанії правоохоронців обсудили документальний фільм "Діти за гратами"

Метою зустрічі стала профілактика підліткової злочинності, доведення до учнів норм та правил поводження у суспільстві.

Днями у спеціальній загальноосвітній школі №41м. Слов'янська пройшов перегляд фільму "Діти за гратами". За запрошенням адміністрації захід провели інспектор з ювенальної превенції Слов'янського відділу поліції та інспектор пробації.

Разом із учнями 7-11 класів правоохоронці обсудили зміст стрічки, наголосивши на тому, що кожний необдуманий крок може призвести до проблем із законом та мати наслідки на все подальше життя. Насамперед, це стосується агресії та "нестатутних" відносин серед підлітків, з'ясування стосунків за допомогою бійки - всього, що може привести молоду людину за грати.

Гості наголосили на тому, що розв'язувати кожну конфліктну ситуацію необхідно насамперед за рахунок спілкування, і розповіли, як це правильно робити.

Як показує практика, такі зустрічі мають неоцінне профілактичне значення та допомагають запобігти надзвичайним подіям серед неповнолітніх.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: