Служба порятунку Слов’янська закликає громадян бути обережними при виявленні ВНП

З початку грудня майже щодня на території міста Слов’янська та Слов’янського району люди знаходили вибухонебезпечні предмети: артилерійські снаряди у кількості 20 одиниць, мінометні міни – 13 одиниць, ручний протитанковий гранатомет та інші вибухонебезпечні предмети, саме тому рятувальники 6 державного пожежно - рятувального загону вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів - ні в якому разі не торкайтеся них, позначте місце виявлення вибухонебезпечного предмету та одразу зателефонуйте за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його, засипати ґрунтом, чимось накривати. Не допускайте до місця знахідки дітей, не намагайтесь самостійно їх знешкоджувати. Припиніть усі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету, дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть їм місце знахідки.

Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибухонебезпечними предметами – грубе порушення елементарних правил безпеки.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: