Пам’яті Михайла Петренка. Як школярі Слов’янська вивчають поезію рідного краю

23 грудня у Слов'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 , відбувся тематичний урок, присвячений творчості нашего земляка, поета романтика позаминулого сторіччя Михайла Петренка, до дня річниці смерті поета.

Педагоги та учні 13-ї школи на протязі останніх років ретельно вивчають життєвий творчий шлях Михайла Петренка. В школі існує клас-музей, де зібрані інформаційні матеріали, що розповідають про творчі доробки поета, та сучасні монографії краєзнавців та літературознавців, присвячені вивченню його творчості.

В музеї також є й рідкісні та цінні експонати, передані сюди представниками проекту "Ідентифікація Петренків" та нащадком поета Олександром Петренко - це і щорічні альманахи, і листівки з піснями поета, унікальний рушник та рідкісна монета, викарбована до 200 річчя Михайла Петренка у 2017 році.

У цей раз учні за допомогою найсучасніших учбових засобів - інтерактивної дошки, стілусів та смартфонів складали пазли, вивчали події життя поета, та дізнавались більше про його поетичну спадщину.

Про цілі та завдання цього тематичного уроку нам розповів директор школи Анатолій Погорєлов. Також пропонуємо відео заняття для учнів 6-го класу.

Дуже приємно, що на уроках української літератури юні словяньці мають можливість вивчати та пишатися поетичним надбанням всесвітньо відомого поета-земляка Михайла Петренка.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Словянськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
1

Эта запись была размещена в рубрики: