Мешканець Слов’янська передав гвардійцям небезпечну знахідку

 

Військовий наряд Слов’янського полку знаходився на звичайному чергуванні, але бійці отримали незвичайне звернення. На одній з вулиць Слов’янська громадянин передав зброю автопатрулю Нацгвардії.

 Патрулюючи вулиці, гвардійці вирішили оглянути один з не надто добре освітлених слов’янських дворів. До патрульних підійшов місцевий мешканець та розповів, що у будинку поряд, просто на сходах, лежить пістолет.

 «Людина була вже немолода, старше середніх років. Говорив спокійно, але, все таки в голосі, відчувалась певна, і це цілком зрозуміло, тривога. Ми пройшли за ним. Побачили, що перед дверима однієї з квартир лежав пістолет револьверної системи. Ми викликали поліцію. Як виявилось пізніше, це був так званий «травмат», – розповів заступник командира патрульного батальйону Слов’янського полку капітан Володимир Павлов

Даний факт слідчі попередньо кваліфікували як такий, що підпадає частину першу 263 статті Кримінального кодексу: «Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу». Можлива санкція власнику пістолета – від трьох до семи років позбавлення волі.

 

Тим часом гвардійці зізнаються: місцеві мешканці Слов’янська досить часто звертаються до нацгвардійців з різноманітними проблемами. Вони поступово звикли до людей у формі.

 

Нагадаємо, що за даними центру Разумкова Національній гвардії України довіряє 64 відсотки українців.

 

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
6

Эта запись была размещена в рубрики: