Спасатели в Донецкой области проводят внеплановые проверки объектов с массовым пребыванием людей

На виконання доручення Прем'єр-Міністра України № 44 205/1/1/-19 від 11.12.2019 інспекторський склад 6 Державного пожежно-рятувального загону ДСНС України у Донецькій області здійснює позапланові перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей, зокрема навчальні заклади, комунальні та державні підприємства, торгово-розважальні центри тощо.

Рятувальники вже перевірили школи, садочки, лікувальні заклади та інші. Зокрема, рятувальники оцінювали роботу адміністрації об’єктів щодо забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки, працездатність автоматичних систем виявлення та гасіння пожежі на її початковій стадії, справність внутрішнього протипожежного водопроводу та комплектування пожежних кранів рукавами та стволами, працездатність систем аварійного освітлення евакуаційних виходів, димовидалення та оповіщення відвідувачів тощо.

Рятувальники оглядали шляхи евакуації на предмет наявності перешкод для громадян, що можуть завадити їм швидко залишити небезпечне приміщення у випадку надзвичайної події, перевіряють кожен вогнегасник – чи достатній тиск у ньому, чи потрібно його перевірити або провести технічне обслуговування.
Рятувальники Слов’янська  вже перевірили  39 суб’єктів освіти, соціальні сфери та лікувальних  закладів. За порушення правил пожежної безпеки до  адміністративної відповідальності було притягнено 41 посадова особа.

Найчастіші порушення – це відсутність пожежної сигналізації, евакуаційного освітлення,  вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій.  Найкращій протипожежний стан в декількох школах у м. Слов'янську, а також в школі і дитячому саду селища міського типа Райгородок у Слов'янського району.
Перевірки  будуть продовжуватись і надалі….

Дерпожнагляд м.Слов'янська

           

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: