Отморозки-жулики “развели” 85-летнюю жительницу Славянска на 9 тыс. гривен

Літня жителька Слов'янська "віддала" шахраям 9 тисяч гривень. Поліція закликає громадян бути пильними!

85–річна жінка стала жертвою однієї з найрозповсюдженіших афер: перерахувала незнайомцю гроші на «порятунок» доньки.

До поліції Слов'янська звернулась жителька міста 1934 року народження і повідомила, що стала жертвою шахраїв. З'ясувалось, що потерпілій подзвонила жінка (яка представилась "слідчим") та розповіла, що її донька штовхнула людину і та отримала тілесні ушкодження. 

В ході бесіди співрозмовниця запропонувала "вирішити питання" 25 тисяч грвень, які потрібно було терміново перевести на вказаний рахунок. Дізнавшись, що у пенсіонерки вказаної суми немає, суму "викупу" знизили до 9 тисяч.

Читайте также: Славянск криминальный: итоги выходных — 2 ДТП и закрытие 25 залов игровых автоматов

Жінка відправилась до найближчого терміналу і виконала всі вказівки. Лише згодом здогадатись зв'язалась із донькою - остання про свої "неприємності" почула вперше.

Статистика показує, що у зоні ризику знаходяться, переважно, жінки похилого віку.

Поліція знову нагадує про необхідність бути пильними. Якщо вам телефонують незнайомі і повідомляють про те, що з рідними стався подібний до описаного інцидент, не піддавайтесь на провокації шахраїв! Не треба перераховувати гроші на номер абонента, на телефонну картку або віддавати їх незнайомій особі – все це різновиди вдало побудованої злочинної схеми.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
8

Эта запись была размещена в рубрики: