“Art-перемир’я” лікує дітей травмованих війною


З 17 по 20 грудня 2019 року на сході України тривало "Art-перемир’я". Цьогоріч національно-мистецький проект,  започаткований українськими військовими, подарував дітям свято у шести прифронтових населених пунктах - Мар’їнці, Світлодарську, Парасковіївці, Соледарі, Миронівському та Красногорівці.

Майже 3000 дітей віком від 5 до 13 років змогли насолодитись музичною actionказкою "Хоробре серце, косі очі" у виконанні лауреату міжнародних фестивалів — запорізького театру-лабораторії "VIE". Також близько 130 містечкових і шкільних бібліотек населених пунктів, наближених до лінії фронту, отримали книгу "Листи здалеку", написану офіцером ЗСУ, учасником бойових дій на сході України Борисом Кутовим.

Читайте также: Путешествие священного огня. Вифлеем — Киев — Донбасс

-Діти Донбасу потребують особливої уваги та турботи. Їхні серця травмовані війною, їм доводиться зростати у складних умовах. Саме тому проект "Art-перемир’я" покликаний мінімізувати наслідки пережитого дітьми під час війни з допомогою художньої літератури та мистецтва. Заради світлого майбутнього українських дітей  започатковуються такі проекти, до яких долучаються небайдужі люди. Ми не маємо наміру зупинятися. Сподіваюся, незабаром зможу презентувати маленьким читачам і другу частину дилогії – книгу "Повість про срібну флейту". – розповідає керівник-координатор "Art-перемир’я" Борис Кутовий. 

Ольга Лещова, актриса та художній керівник Запорізького театру-лабараторїї "VIE" зазначає, що даний проект дарує краплину тепла і любові не тільки дітям, а й змінює самих учасників, організаторів. 

- Нічого в світі не замінить очі, які світяться після вистав, посмішки дітей та дорослих. Після побачених емоцій маленьких глядачів – ти вже ніколи не будеш таким, як раніше, – розповіла Ольга Лещова.

Нагадаємо, що національно-мистецький проект «Art-перемир’я» засновано 2018-го заступником начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим. Основною ідеєю проекту є сприяння культурному відродженню української нації і національно-культурна просвіта. Проект реалізується за рахунок благодійної підтримки. У його впровадженні на території Донецької та Луганської областей всебічне сприяння надається Генеральним штабом ЗСУ, командуванням Об’єднаних сил та місцевими військово-цивільними, районними державними адміністраціями.

Соломія Подільська
"АрміяInform"


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: