В Донецкой области нанесен мощный удар по “гидре” игрового бизнеса

 
На Донеччині поліцейські припинили діяльність 7 нелегальних гральних закладів В результаті масштабних відпрацювань у правопорушників вилучено комп’ютерної техніки на пів мільйона гривень.

На виконання доручення керівництва МВС та Національної поліції працівники управління стратегічних розслідувань та слідчого управління Донецької області в ніч з 19 на 20 грудня розпочали масштабні відпрацювання незаконних гральних закладів.

За результатами нічних заходів поліцейські припинили діяльність 7 нелегальних мереж гральних закладів, які працювали під виглядом інтерактивних клубів. Правопорушники за гроші надавали гравцям доступ до віртуальних казино.

Вилучено 115 одиниць комп’ютерної техніки на суму понад 500 тисяч гривень. Слідчо-оперативні заходи тривають.

Такі клуби закриті в Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Костянтинівці, Дружківці, Селидовому, Мирнограді.

У 2019 році слідчими підрозділами поліції Донецької області відкрито 30 кримінальних проваджень за зайняття гральним бізнесом.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якої скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 року про заборону грального бізнесу в Україні. Відсьогодні всі гральні заклади припиняють функціонування.

На вимогу керівництва МВС та Національної поліції України всі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими до 16 години 20 грудня.

Звертаємося до громадян із проханням у разі виявлення функціонування таких закладів повідомляти інформацію на спецлінію «102».

Слов`янський відділ поліці

Читайте также: В Славянске баннерную рекламу «псевдолотерей» снимают. Победа?

 

П.С. Когда материал готовился к публикации, на почту ДС пришла дополнительная информация по теме от Славянского отдела полиции...

У Слов'янську поліція припинила діяльність 25 гральних закладів

Мобільні групи поліції в постійному режимі здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи стосовно профілактики незаконного грального бізнесу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якої скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 року про заборону грального бізнесу в Україні.

У Слов'янську функціонувало 25 гральних закладів, зокрема і лотереї, які відучора втратили можливість працювати в законному полі.

На вимогу керівництва МВС та Національної поліції України всі гральні клуби, лотереї та гральні заклади були зачиненими до 16 години 20 грудня.

Також правоохоронці налагодили роботу з органами місцевої влади стосовно демонтажу зовнішньої реклами вказаних закладів. Сьогодні в закладах, де власник самостійно не прибрав рекламу, це роблять комунальні служби.

Поліцейські звертаються до всіх громадян із проханням у разі виявлення функціонування таких закладів повідомляти інформацію на спецлінію «102».

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

19
0

Эта запись была размещена в рубрики: