Славянские полицейские поздравили ветеранов МВД

   

Співробітники слов’янської поліції зустрілися із місцевими пенсіонерами та ветеранами і подякували їм за переданий досвід і підтримку нинішньому поколінню поліцейських.

20 грудня працівники поліції по всій країні вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян - пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ та Національної поліції.
На сьогоднішній день на обліку Слов’янського відділу поліції перебуває більше 300 пенсіонерів МВС, серед яких є учасники Другої світової війни, учасники бойових дій в Афганістані, ліквідатори аварії на ЧАЕС та інші. Найстаршому ветерану правоохоронних органі 94 роки.

Вже багато років у Слов’янській міліції, а зараз – поліції, діє ветеранська організація підрозділу. Головним завданням цієї організації було й залишається - згуртувати ветеранів, об'єднаних службою, залучати їх до громадської та виховно-патріотичної роботи, забезпечити їм правовий і соціальний захист.

Сьогодні ветерани МВС згадували про свої історії життя та особливості служби у той чи інший період часу - у багатьох вона починалась ще за радянських часів, а завершувалась вже у період незалежності України.
Ветеранам бажали здоров’я, довголіття та подякували за їхню багаторічну роботу на благо громадян.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

 

Читайте также: Как в Славянске полиция охраны задержала грабителя


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
6

Эта запись была размещена в рубрики: