В Доброполье определили победителей областных соревнований «Веселые старты» 2019

У Добропіллі визначили переможців обласних змагань «Веселі старти» 2019 року 20 грудня в Палаці спорту міста Добропілля відбувся фінальний етап обласних змагань серед школярів «Веселі старти».

У боротьбі за звання кращих зійшлися команди дітей, які стали переможцями попереднього зонального відбору. Учасники фіналу представляли 6 міст (Бахмут, Вугледар, Дружківку, Краматорськ, Маріуполь, Покровськ), 4 райони (Волноваський, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський), а також 4 об’єднані територіальні громади (Іллінівську, Лиманську, Соледарську, Олександрівську).

Читайте также: 7 спортсменов из Славянска приняли участие во Всеукраинском турнире по вольной борьбе

З метою підтримати хлопців і дівчат у їх прагненні продемонструвати свої кращі фізичні здібності та командну роботу, на захід завітали заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Сергій Горбунов, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій Кличов.


Програма змагань складалась із 4 естафет, які вимагали від учасників координації, спритності, швидкості та, найголовніше, злагодженої взаємодії в команді. Діти з великим азартом долали всі перешкоди, переживали і раділи один за одного. На майданчику протягом кількох годин панувала атмосфера справжнього спортивного свята за активної підтримки вболівальників.

За підсумками непоступливої боротьби місця розподілилися наступним чином:
- серед об’єднаних територіальних громад:
I місце – Олександрівська ОТГ,
II місце – Іллінівська ОТГ,
III місце – Лиманська ОТГ;
- серед районів:
I місце – Волноваський район,
II місце – Слов’янський район,
III місце – Ясинуватський район;
- серед міст:
I місце – Краматорськ,
II місце – Дружківка,
III місце – Вугледар.
Усіх без виключення учасників фіналу обласних «Веселих стартів» нагородили грамотами, медалями, цінними призами та солодкими подарунками.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: