Керівництво регіональної та місцевих прокуратур Донецької області відвідало будинки дитини, школи-інтернати

19 січня прокурори Донеччини у якості помічників Святого Миколая відвідали дітей, які перебувають в закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Адже, на нашу думку, кожна дитина у це чарівне свято має отримати свій подарунок.

З нагоди свята керівництво регіональної та місцевих прокуратур відвідало будинки дитини, школи-інтернати, центри соціальної реабілітації та навчально-реабілітаційні центри.

«Ми дуже раді, що незважаючи на проблеми у сім’ях, психологічні та інші труднощі соціалізації, дітки щиро вірять у дива. І тим приємніше, що серед дорослих є люди, готові ці дива творити,  розділити їх біль, зацікавити власним прикладом та разом з ними зануритись у світ, в якому дитинство асоціюється виключно з дитячими усмішками, країною знань та беззаперечною вірою у щасливе майбутнє», – зазначив прокурор Донецької області Євген Білоусов.

Поспілкувавшись з дітьми, прокурори подарували їм масу приємних та корисних речей, серед яких предмети меблів, бойлери, боксерську грушу, взуття, штучні ялинки з новорічними прикрасами, розвиваючі міні-ігри, волейбольну сітку з м’ячами, фрукти, солодощі та навіть екскурсію до музею соляної промисловості Соледару.

Діти ж у відповідь привітали гостей зі святом та у якості подарунків організували святкові концерти.

Будемо і надалі продовжувати таку чудову традицію, та відвідувати малечу на різні свята і обов’язково - з подарунками.

Прес-служба прокуратури Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: