Рятувальники розповіли школярам у Слов`янську, чому боєприпаси є смертельно небезпечними

Проблема виявлення вибухонебезпечних предметів на сьогоднішній день дуже актуальна та, на жаль, це явище не рідкісне. Артилерійські снаряди, мінометні міни, гранати тощо, які знаходять наші громадяни – це залишки не лише минулих років, але й сучасні боєприпаси.

Більшість громадян добре розуміють, що боєприпаси є дуже небезпечними, їх не можна самостійно переносити, розбирати і взагалі проводити над ними будь-які дії,  які можуть призвести до трагічних наслідків. Однак все ще продовжуються фіксуватися випадки загибелі людей саме в результаті вибуху небезпечних знахідок. З метою зменшення кількості нещасних випадків фахівці Служби порятунку проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Рятувальники Донеччини провели зі школярами міста Слов`янськ заняття з мінної безпеки. На рятувальників із нетерпінням чекали десятки допитливих оченят. Рятувальники та піротехніки Головного управління підготували для підростаючого покоління низку вправ та завдань, головною метою яких є формування у дітей свідомого ставлення до правил безпеки. Рятувальники за допомогою відеороликів продемонстрували, які бувають види боєприпасів та яку небезпеку вони несуть людям.

Читайте также: Рятівники ДСНС провели навчальну евакуацію у Святогірській санаторній школі

Фахівці Служби порятунку акцентували увагу присутніх на правилах поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Діти дізналися, що у такому випадку не варто панікувати, а потрібно негайно залишити небезпечне місце та викликати Службу порятунку “101”.

ГУ ДСНС України у Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: