Координаційна рада з питань розвитку підприємництва у Слов’янську підвела підсумки


На днях під головуванням заступника міського голови  Андрія Рубана
 відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м.Слов'янську, на якому були розглянуті наступні питання:

- порядок проведення житлових приміщень у нежилі для розіщення об'єктів невиробничої сфери на території Слов'янської міської ради;- надходження до міського бюджету від сплати земельньного податку станом на 01.12.2019;

- механізм розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Слов'янської міської ради та інші.Також були підведені підсумки роботи Слов'янського міського центру зайнятості, де Александра Россамаха, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних ЦР розповіла про створені нові робочі місця станом на 01.12.2019 р. та про допомогу по безробіттю.

Завідувач сектору регуляторної політики та розвитку підприємництва Оксана Касьянова презентувала основні напрямки діяльності по реалізації міської Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2019-2020рр.

у 2019 році. Людмила Скорописова, член Координаційної ради,підвела підсумки роботи Координаційної ради за 2019 рік та запропонувала розглянути проект плану роботи Координаційної ради на наступний рік.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: