Опасные маршрутки курсируют по дорогам Славянска

 

Безпека пасажирських перевезень: за два тижні слов'янські поліцейські притягнули до відповідальності 37 водіїв-порушників

Співробітники поліції перевірили понад 200 автобусів та маршрутних таксі. За порушення норм пасажирських перевезень складено більше 40 адміністративних матеріалів.

В регіоні постійно проводиться комплекс заходів, який направлений на зниження кількості аварій та для стабілізації обстановки на дорогах. Одним з них є спецоперація «Перевізник» - профілактичні заходи тривають з 5 грудня.

За два тижні спільними мобільними групами поліції і державної служби з безпеки на транспорті перевірено понад 200 автобусів. Особлива увага приділяється автобусам, які перевозять дітей.

В результаті було виявлено 37 порушень законодавства в сфері пасажирських перевезень. Серед найбільш розповсюджених – перевезення громадян у несправних автобусах, водії виїхали на рейс не пройшовши обов’язків технічний контроль, перевезення пасажирів понад нормовану кількість, відхилення від визначеного маршруту.

За всіма фактами складені адміністративні матеріали.

Профілактична операція триває. Поліцейські закликають перевізників не порушувати закон та дотримуватися вимог безпеки, обов’язково проходити перед виїздом на маршрут технічну перевірку і медичний огляд.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Читайте также: В Славянском районе в сумерках столкнулись две легковые машины


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
2

Эта запись была размещена в рубрики: