Під Слов’янськом гвардійці вшанували пам’ять бойового генерала

17 грудня 1963 року у далекому Веймарі народився Герой Сергій Кульчицький. Його життя – приклад служіння українському народу та боротьби за його волю та суверенітет. Це генерал, який з особливою повагою ставився до кожного солдата.

Сергій Кульчицький загинув 29 травня 2014 року поблизу Слов’янська. Борт Мі-8МТ Національної гвардії України підбили окупанти з ПЗРК. Зараз йому було б 56 років. У вшануванні пам'яті Героя України взяли участь військовослужбовці батальйону оперативного призначення ім. Сергія Кульчицького, батальйону "Світязь", бійці Слов'янського полку НГУ, представники Збройних сил України тощо.

«Генерал Кульчицький був непересічною особистістю. Мав за плечима службу в морській піхоті на Північному Льодовитому океані. З дев’яностих років служив в українському війську. Дуже рано пізнав, що таке армійське життя. Все робив аби піднести звання українського офіцера. Був дуже непокірний, принциповий. Мав високі досягнення. Перші в Україні електронні тири, впровадження в бойову підготовку стандартів НАТО - це його заслуга.

Завдяки йому були створені перший та другий батальйони оперативного резерву. Цілком віддавав себе службі, вважав її справою всього свого життя. Загинув, виконуючи бойове завдання», – розповів начальник Східного територіального управління НГУ полковник Олег Сахон

Група інформації і комунікації військової частини 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
10

Эта запись была размещена в рубрики: