Від Миколая до Йордана… Волонтери привітали представников силових структур в зоні ООС


Діти загальноосвітних шкіл та дитячих садочків Полтавщини до Дня святого Миколая та новорічних свят передали понад 200 коробок з новорічними іграшками, листівками, солодощами, поробками виготовленими власноруч за допомогою батьків та вчителів для представників силових структур, які виконують свої бойові завдання у зоні ООС та містах Словянськ, Краматорськ.

Завдяки благодійної допомозі фермера із Слов'янського району Волошина Сергія Дмитровича військовим передані 17 новорічних ялинок до дитячих прикрас.

Захід відбувся завдяки допомоги Полтавської ОДА, управління освіти та науки Полтавської ОДА, Штабу ООС, Слов'янського обєднаного військомату, ДСНС у місті Слов'янськ, Слов'янського району, 3-го окремому полку спеціального призначення Кропивницький, Добряк С.В., родин Богач із міста Дніпро, Івлевих місто Слов'янськ, ГО "Ділове Сприяння", компанії СДС, м. Слов'янськ, ГО "Другий Фронт", Слов'янської міської бібліотеки, настоятельниці жіночого монастиря ім. Св.Йософата сестри Василії, м.Львів.

Ініціатор та організатор 6-й рік поспісль київський волонтер Марина Квітка.
Мирного та щасливого Нового року та Різдва Христового!

Капелани та волонтери вітають українських воїнів з Новорічними святами і звертаються до них  з такими побажаннями: "Нехай твоя місія миротворця буде твоїм справедливим вибором і рішенням сина України, а не лише наказом командування.

 

А цей час Різдва пригадує тобі солдате що Господь Бог у своєму милосерді не залишив у темряві гріxа людство тому і ми українці, руйнуючи схеми корупції, і фейки пропаганди стоїмо на рубежі між хаосом війни і справедливого миру.

Молимося щоб тобі побратиме не забракло прагнення доброї волі, долати почуття байдужості і агресії і бути витривалим у збереженні миру нашої Богом благословенної України".


Фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
5

Эта запись была размещена в рубрики: