Краматорск. Ночь. Пьяной матери было все равно. О семилетней девочке позаботились патрульные..


Зігріли, нагодували, дали подивитися мультики: у Краматорську патрульні попіклувалися про семирічну дівчинку, яка серед ночі була на вулиці разом з нетверезою матір’ю

Глибока ніч. Дощить… В одному з дворів багатоповерхівки на вулиці Парковій двоє дорослих – жінка та чоловік – розпивають алкогольні напої. Поряд з ними маленька дівчинка. Мокра та брудна. Змерзле семирічне дитя вимушене бути мовчазним свідком того, як її мати вживає алкоголь у компанії якогось «друга».

Цю картину побачив з вікна чоловік, що мешкає поряд, та обурений подією, близько опівночі викликав патруль.Коли поліцейські прибули на місце, побачили досить неприємну картину: сп’янілого чоловіка на лавочці, маленьку засмучену дівчинку та її матір.

Жінка була без тями та абсолютно ні на що не реагувала. Патрульні одразу викликали лікарів, а до їхнього прибуття хлопці – поліцейські надали домедичну допомогу жінці та трохи привели її до свідомості. Тим часом, аби дівчинка не сумувала, компанію у теплому службовому автомобілі їй склала патрульна. Вона нагодувала малу та дала змогу відволіктися від сумної події мультфільмами.

Коли лікарі надали усю необхідну допомогу жінці, та повідомила адресу проживання своєї матері.
Поліцейські доставили дівчинку до бабусі та сповістили про подію співробітників ювенальної превенції Краматорського відділу поліції.

Пресслужба БПП в м. Краматорськ та Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: