Рятівники ДСНС провели навчальну евакуацію у Святогірській санаторній школі

Пожежа завжди провокує паніку та страх. Негативні емоції заважають реально оцінювати ситуацію та діяти виважено та впевнено. Особливо небезпечними вважаються займання у закладах із масовим перебуванням людей, таких як навчальні заклади, гуртожитки, розважальні центри.

Велике скупчення громадян, паніка та незлагодженість часто призводять то катастрофічних наслідків. Щоб кожна людина добре знала, що треба робити у разі виникнення пожежі, рятувальники Донеччини регулярно проводять тренування та навчання. Особливу увагу при цьому приділяють школам та дитячим садочкам.

Читайте также: Безопасность детей — прежде всего! Пожарная охрана Славянска проверяет детские учреждения

Так, днями співробітники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели навчальну евакуацію у Святогірській санаторній школі-інтернаті. За сигналом «Тривога» працівники закладу освіти провели евакуацію школярів із приміщення.

Рятувальники проконтролювали, наскільки швидко та правильно діти залишають будівлю школи. Загалом, евакуація пройшла успішно. Представники ДСНС продемонстрували школярам, як працюють пожежно-рятувальні підрозділи під час пожежі. Крім того, фахівці Служби порятунку провели профілактичні бесіди як і з вчителями, так і зі школярами.

На завершення заходу діти отримали чудову можливість ближче познайомитися із професією вогнеборців. І хлопчики, і дівчата із задоволенням роздивлялися аварійно-рятувальне обладнання, пожежну машину та бойовий одяг рятувальників.


Пожежна Охорона Слов'янська

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: