Фонд соціального страхування інформує: надавайте листок непрацездатності до свого місця роботи своєчасно


Слов’янське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області нагадує, що для отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності або по вагітності та пологах застрахована особа має надати листок непрацездатності до свого місця роботи протягом дванадцяти місяців з дня відновлення працездатності.

Після надходження листка непрацездатності комісія із соціального страхування підприємства протягом десяти календарних днів повинна розглянути підстави і правильність видачі та заповнення листка непрацездатності та прийняти рішення про призначення матеріального забезпечення застрахованій особі. Рішення комісії оформлюється протоколом встановленого зразка.

На підставі рішення комісії із соціального страхування підприємства про призначення матеріального забезпечення бухгалтерія підприємства нараховує суми матеріального забезпечення та оформлює заяву-розрахунок, яка повинна бути передана до відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду не пізніше 5 робочих днів з дати прийняття комісією такого рішення.

Після надходження коштів, зазначених у заяві-розрахунку, на рахунок страхувальника останній  зобов'язаний здійснити виплату відповідного матеріального забезпечення не пізніше, ніж у найближчий строк, установлений для виплати заробітної плати. З метою зняття соціальної напруги Слов’янське відділення рекомендує проводити виплату коштів застрахованим особам у максимально короткі терміни після їх отримання від Фонду.

Після проведення виплат за рахунок коштів Фонду страхувальник повинен подати повідомлення про проведення виплат коштів застрахованим особам до Фонду. Повідомлення надається протягом місяця з дня проведення виплат.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: