Чому вчать військових командирів у Харкові?

  

Збори командирів рот та батальйонів стартували на базі Східного територіального управління НГУ. Серед офіцерів, які підвищуватимуть свою кваліфікацію протягом двох днів, також є військовослужбовці Слов’янського полку

 Командири рот та батальйонів – кістяк, на якому тримається вся Національна гвардія України. Зокрема, саме вони організовують індивідуальну та колективну підготовку особового складу разом з інструкторами.

«Відтепер маємо стратегічне планування на два наступних роки. Таке у нас вперше. Наразі починаємо з підготовки у масштабах відділень та взводів. Кількість навчальних стрільб для ряду категорій військовослужбовців зросла.

Крім того, цивільні, які раніше не служили готуватимуться окремо від строковців», – повідомив начальник відділення бойової та спеціальної підготовки Східного територіального управління підполковник Дмитро Ситник.

Також підполковник Ситник відзначив, що число конкурсів та змагань наступного року знизилось. Посадовці пояснюють це тим, що це дасть змогу якісніше організовувати подібні заплановані заходи, а також більше уваги приділяти виконанню службово-бойових завдань.

Відділення інформації і комунікації
Східного територіально управління НГУ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: