В Слов’янську пройшов відкритий Кубок міста з більярдного спорту

15 грудня 2019 року в розважальному центрі  «TALER» пройшов відкритий кубок Слов’янська з більярдного спорту (комбінована піраміда) серед любителів, присвячений 10-річчю більярдного клубу «TALER».

У турнірі взяли участь 19 спортсменів - любителів з міст Донецької і Харківської області. Більярдисти представляли міста Слов'янськ, Краматорськ, Торецьк, Костянтинівка, Ізюм, Борова та Куп'янськ.

Склад учасників зібрався нечисленний але досить сильний. У турнірі брали участь як гравці, які вже тренуються багато років, так і молоді, перспективні спортсмени. Багато зустрічей проходили у напруженій та динамічній боротьбі і переможець часто визначався в контровій партії.


А в фіналі зустрілися дуже досвідчений гравець зі Слов'янська Карен Хачатурян та молодий і перспективний 17-річний спортсмен з Краматорська, учасник українських турнірів серед аматорів Семен Савенков.

Читайте также: «Колос» прийняв участь у першісті Лиману з волейболу у Зарічному

В результаті затяжної, але цікавої, перш за все тактичної боротьби, у вирішальній партії, з рахунком 3:2 перемогла молодість і володарем кубка РЦ «TALER» з більярдного спорту став краматорчанин Семен Савенков.

Читайте также: Команда школи №12 — найкраща! Школярі взяли участь у відбірковому турі чемпіонату Слов’янська з боулінгу

Загалом призові місця в турнірі розподілилися наступним чином:

1-е місце: Савенков Семен (Краматорськ)

2-е місце: Хачатурян Карен (Слов'янськ)

3-е місце: Круговий Максим (Ізюм)

4-е місце: Балабанов Богдан (Краматорськ)

Організаційну підтримку у проведенні відкритого кубка Слов’янська з більярдного спорту (комбінована піраміда) серед любителів, присвяченого 10-річчю більярдного клубу «TALER» надав відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради. 

Вітаємо переможця та призерів змагань, і запрошуємо всіх любителів більярдного спорту і уболівальників взяти участь у подальших турнірах в РЦ «TALER» у 2020 році.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: