Рятувальники Слов’янська отримали новий пожежний автомобіль

Робота пожежно-рятувальних підрозділів – одна із найбільш небезпечних у світі. Від оперативності рятувальників залежать людські життя. Підвищення рівня оснащеності підпорядкованих підрозділів Служби порятунку – запорука забезпечення належного рівня захисту населення від можливих небезпек.

Тому для підвищення оперативності пожежно-рятувальних відділень та зменшення часу прибуття підрозділів до місця виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, постійно оновлюється автопарк рятувальників.

          

Так, у грудні у м. Краматорськ Донецької області за участю заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Вадима Філашкіна, начальника Головного управління ДСНС у Донецькій області Олексія Мігріна та заступника Краматорського міського голови Сергія Боєвського відбулася передача нових пожежних автомобілів пожежно-рятувальним підрозділам Донеччини.

           

Відтепер на озброєнні рятувальників м. Слов’янська знаходяться 3 нових пожежних автоцистерни на базі шасі автомобіля МАЗ та один Ford Ranger . Техніка призначена для доставки до місця пожежі оперативного розрахунку. Дані автомобілі були придбані за кошти ДСНС.

Пожежна Охорона Слов'янська

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: