Патрульні за п’ять хвилин у Краматорську виявили особу, яка може бути причетна до шахрайства

77 - річна мешканка Краматорська 14 грудня звернулася до поліції з проханням притягнути до відповідальності невідому особу. За словами заявниці, чоловік шахрайським шляхом (через поширену схему обману через телефон) заволодів її грошима – декілька тисяч американських доларів та трохи більше тисячі гривень.
 
Коли жінка зрозуміла, що стала жертвою шахраїв, було пізно - невідомий вже поїхав. На щастя, вона запам’ятала прикмети ймовірного правопорушника, марку та номер транспортного засобу, на якому він поїхав після того, як забрав гроші: чоловік у синій куртці на авто Сhevrolet сірого кольору.
 
Інформація про подію оперативно надійшла до усіх екіпажів патрульної поліції. Буквально за декілька хвилин поліцейські виявили схожу за орієнтуванням автівку на вулиці Аероклубній.
 
Водія – 34-річного місцевого мешканця патрульні доставили до Краматорського відділу поліції для з’ясування інших обставин справи.
 
Шановні читачі! Вкотре звертаємося до вас з наполегливим проханням перевіряти усю надану вам інформацію: про стан та місце знаходження ваших родичів, про проблеми з банківською карткою чи покупками в інтернет – магазині. Будьте пильні! Особливо звертайте увагу на це своїх стареньких родичів!
Якщо вам чи вашим близьким надійшов підозрілий дзвінок – одразу набирайте 102!
 
____________
пресслужба батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов*янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: