Для чого треба ставати сучасним куркулем? За підсумками з’їзду куркульского руху у Краматорську

Днями у Краматорську Донецької області на з'їзді ГО "Український донецький куркуль" презентував проєкт ідеї національної програми сприяння економічному зростанню України «Український куркульський рух» - пише на своїй сторінці в фейсбук екс-очільник Донецкої ОДА Павло Жебрівський.

Українські донецькі куркулі своїм успішним досвідом довели, що саме вони беруть відповідальність за своє життя і за життя своїх громад на себе. Розвиток цього напряму дуже важливий для України, особливо в умовах війни і загострення економічної ситуації в світі.

У сучасних умовах «куркуль» є опонентом московії, а в економіці – драйвером розвитку. Українські куркулі – це нова буржуазія, частина громадян, що несумісна з «русским миром» і за визначенням є його непримиренним ворогом.

Для чого треба ставати сучасним куркулем?

По-перше, нашій державі потрібна максимальна кількість заможних людей, які не будуть реципієнтами бюджету, а зароблятимуть на себе і даватимуть іншим гідно заробляти і сплачувати податки. По-друге, це сприятиме розбудові справедливої держави та людина, якій є що втрачати і яка готова боротися солідарно з іншими.

Поки державні інститути в Україні залишаються несформованими, а громадянське суспільство – незрілим, а велика частина суспільства продовжує існувати у патерналістській парадигмі, - об'єднання представників середнього класу на основі спільних цінностей є критично важливим для виживання України в умовах триваючої війни і структурної кризи.

На публікацію відреагували учасники руху.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
5

Эта запись была размещена в рубрики: