«Мол». Ми пам’ятаємо!

Рік тому, 15 грудня 2019 року, під Гнутовим на Донеччині під час снайперської дуелі загинув офіцер БСП «Донбас» військової частини 3035 Денис Лошкарьов – псевдо «Мол».

Це був широкоплечий сильний чоловік. У його рухах, у голосі, в поведінці беззастережно читалася порода Воїна. Він любив життя. Здавалося, ніби сама Природа створила його для тих завдань, які він виконував у рамках операції Об’єднаних сил.

Їх специфіка не дозволяє наразі більш детально зупинятися на цьому – від цього залежить подальша ефективність контрдиверсійних заходів, які здійснює його підрозділ. Загибель Дениса й досі глибоко переживають його побратими. Настільки це – сильна та цільна Особистість. Кажуть, якщо поставив Ціль, то змітав усі перешкоди для її досягнення. Водночас це була виключно шляхетна натура.

Його добре знають і пам’ятають у рідному Херсоні. Сьогодні сквер на перетині вулиць Мостової та Купецької носить його ім’я. Ще будучи цивільним юристом Денис Лошкарьов не рідко безкоштовно захищав знедолених та малозабезпечених людей.

У 2014 році він очолив Самобоорону Херсону – божевільні ідеї «російської весни» було знищено в зародку. З 2016-го року воював у складі БСП «Донбас» військової частини 3035.

Відділення інформації і комунікації Східного територіального управління НГУ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
7

Эта запись была размещена в рубрики: