В 2019 году полицейские Славянска выдвинули подозрение 46 боевикам

Всього Слов’янським відділом поліції розшукується ще близько 250 бойовиків. Деяких із зловмисників вже притягнуто до кримінальної відповідальності. Щодо інших - матеріали направлені до суду, або знаходяться на стадії досудового розгляду.

Більшість затриманих - жителі Слов'янська та Слов’янського району у віці від 22 до 69 років, серед них і одна жінка. Посібники "охороняли" в'їзди до міста, чергували біля захоплених адмінбудівель  та незаконно перевіряли автотранспорт на постах бандформувань.

Читайте также: Задержана банда налетчиков. Один из них житель Славянска

Всі підозрювані тривалий час переховувалися хто де: у родичів в сусідніх регіонах, за кордоном або на непідконтрольній Україні території. По поверненню в Слов'янськ вони потрапили у поле зору правоохоронців. 

За створення незаконних збройних формувань і участь у них передбачена кримінальна відповідальність. Згідно санкції ст. 260 Кримінального кодексу України максимальне покарання за цей злочин - до 8 років позбавлення волі. 

Також згідно з ч.6. ст. 260 Кримінального кодексу України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
6

Эта запись была размещена в рубрики: