За что могут заблокировать ваш автомобиль? Полиция информирует

 Блокиратори використовуватимуть для тимчасового затримання транспортних засобів у разі, якщо водій нетверезий, порушує вагові та габаритні норми тощо. Це дозволить підвищити безпеку на дорогах.

 Поліцейські запроваджують в Донецькій області новий спосіб боротьби з дорожнім травматизмом. За підтримки Донецької облдержадміністрації в рамках програми «Правопорядок-2019» придбано понад 20 пристроїв для блокування коліс.

Читайте также: Безопасность детей — прежде всего! Пожарная охрана Славянска проверяет детские учреждения

Блокиратори передані групам реагування до кожного територіального підрозділу поліції області. Засоби зупинки автомобілів застосовуватимуть у випадках порушення правил дорожнього руху, коли:

- водії перебувають за кермом у стані сп’яніння/без водійського посвідчення;

- автомобіль знаходиться у технічно несправному стані;

- водії вантажівок перевищують вагові та габаритні норми.

Авто деблокуватимуть лише після усунення правопорушення. Таким чином, правоохоронці зможуть більш ефективно контролювати дотримання правил безпеки та рятувати життя на дорогах. Так, п’яний водій не зможе продовжити свій рух та потрапити в ДТП.

«Це також стосується водіїв вантажного транспорту, які їздять з порушеннями вагових і габаритних норм та цим руйнують дороги, що призводить до аварій. За допомогою блокувальних пристроїв ми запобігатимемо цьому. Відтак, на дорогах Донеччини стане безпечніше», - відзначив заступник відділу управління превентивної діяльності поліції Донецької області Андрій Францішко.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
3

Эта запись была размещена в рубрики: