9 порад як зберегти електроенергію та кошти взимку

У грудні починається зимовий пік електроспоживання. Протягом трьох зимових місяців населення споживає електроенергії у 1,3 рази більше, ніж в інші пори року. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO піклується, щоб взимку в оселях було тепло, затишно і клієнти мали змогу заощаджувати кошти при сплаті рахунків. У цьому допоможуть 9 порад від YASNO:

1. Перевірте, щоб на вікнах та дверях не було щілин, замініть гумові ущільнювачі, відрегулюйте фурнітуру та доводчики – це дозволить зменшити тепловтрати.

2. Переконайтесь, що вимикачі та розетки щільно прилягають до стін, а отвори для кондиціонерів герметично закриті і не утворюють протягів.

3. Використовуйте електрообігрівачі із урахуванням площі опалюваного приміщення.

4. Віддавайте перевагу більш ефективним обігрівачам: конвекторним, керамічним та інфрачервоним замість «прожерливих» масляних та тепловентиляторів.

5. Подбайте, щоб холодильник стояв подалі під радіаторних батарей, стояків опалення та електрообігрівачів.

6. Взимку світловий день коротший, отже електроосвітленням люди користуються частіше. Замініть звичайні лампи розжарювання на LED-лампи, що споживають до 10 разів менше електроенергії.

7. Вимикайте світло, якщо не знаходитесь у приміщенні. Завдяки датчикам руху можна також знизити споживання електроенергії, адже світло буде вмикатись тільки при необхідності.

8. Встановлення двозонного лічильника, що входить до набору Розумний Watt, дозволить сплачувати вдвічі менше за електроенергію, що споживається з 23:00 до 07:00.

9. Зі смарт-розеткою можна програмувати вмикання/вимикання енергоємних приладів у потрібний час. Наприклад, налаштувати роботу бойлера у години, коли діє вдвічі дешевший тариф для власників двозонних лічильників.

«Ми прагнемо бути не тільки зручними, а й корисними для наших клієнтів. Саме тому пропонуємо встановлення енергоефективного набору «під ключ». Отже, ви почнете «Ми прагнемо бути не тільки зручними, а й корисними для наших клієнтів. Саме тому пропонуємо встановлення енергоефективного набору «під ключ». Отже, ви почнете

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: