Скільки грошей можна перевозити через КПВВ за новими правилами

Згідно з новими правилами перевезення готівки через лінію розмежування з 28 листопада, громадяни можуть ввезти на територію України з ОРДЛО не більше 50 тис. грн, а з території України на непідконтрольну частину - не більше 20 тис. грн

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС. Источник 

Про це йдеться у наказі Мінветеранів від 18.11.2019 № 92 "Про затвердження переліку і обсягів обмежених або заборонених до переміщення через лінію розмежування та до/з гуманітарно-логістичних центрів товарів".

Читайте также: Гвардієць змінив спортивний майданчик на поле бою

"Установлено, що фізична особа може переміщувати готівкові кошти з тимчасово окупованих територій на контрольовані Україною території у сумі, що не перевищує 50 000 гривень, або еквівалентній сумі у валюті, без підтверджувальних документів про їх походження, а також у сумі, що перевищує 50 000 гривень, або еквівалентній сумі у валюті, за умови погодження переміщення цих коштів з представниками координаційного центру. В напрямку з контрольованих Україною територій на тимчасово окуповані території можна перевозити не більше 20 000 гривень, або еквівалент в іноземній валюті без підтверджувальних документів про їх походження", - йдеться в наказі.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
10

Эта запись была размещена в рубрики: