Регіональний конкурс “Мистецький арсенал” у Слов’янську: визначені переможці

Близько 70 конкурсантів прийняли участь у відкритому регіональному конкурсі "Мистецький арсенал", що проводиться у міській школі мистецтв серед учнів відділів оркестрових інструментів.

Про цю подію член конкурсного жюри Наталья Чечеринда-Оборозная пише на сторінці в Фейсбуці:

- Тиждень поспіль насичений конкурсними виступами... Діти виступали в своїх вікових категоріях. Відчувалось піднесення, творче хвилювання з яким артисти виходили на сцену. Слід відмітити досить високий рівень підготовки учнів та виконавську майстерність.

Членам журі було неймовірно складно визначити переможців, але постановили:

Номінація: духові інструменти:

І категорія:
Тустановський Ілля - І місце
Горбатенко Марія - ІІ місце
Слободяник Марія - ІІІ місце

ІІ категорія:
Ковальова Христина - І місце
Анацький Василь - ІІ місце
Кобіцька Дар'я - ІІ місце
Баглаєнко Даніїл - ІІ місце
Олізаренко Ганна - ІІІ місце
Олізаренко Ганна - дипломант
Швець Матвій - дипломант
Посохов Артем - учасник

ІІІ категорія:
Вишемирська Марія - ГРАН-ПРІ
Стефанович Богдан - І місце
Проскунін Захар - ІІ місце
Божко Аліса - ІІ місце
Трубиціна Аріна - ІІІ місце

Намінація: струнно-смичкові інструменти:

Категорія юніор:
Шестопалова Аріна - диплом-надія

І категорія:
Усольцева Єва - ГРАН-ПРІ
Доренська Анастасія- лауреат І ступеня
Толуб Арсеній - лауреат І ступеня
Крисіна Любов - лауреат ІІ ступеня
Ошурко Катерина - лауреат ІІ ступеня
Сталь Ольга - лауреат ІІІ ступеня
Буряк Марія- лауреат ІІІ ступеня
Мартинов Марат - лауреат ІІІ ступеня
Попова Катерина -лауреат ІІІ ступеня
Дворниченко Поліна - дипломант І ступеня
Золота Зоряна - дипломант І ступеня
Фоміна Анна - дипломант І ступеня
Тарасова Даша -дипломант ІІ ступеня
Репін Данило - дипломант ІІ ступеня
Санєєва Злата-дипломант ІІ ступеня
Пашков Даніїл - дипломант ІІ ступеня
Богатирьова Вероніка- дипломант ІІІ ступеня
Мартиненко Устина- дипломант ІІІ ступеня
Комісарова Софія - дипломант ІІІ ступеня
Карпов Валерія- дипломант ІІІ ступеня
Діденко Таісія -дипломант ІІІ ступеня
Журба Анісія - участь

ІІ категорія:
Океке Огечі Стелла- лауреат І ступеня
Костюк Анна - лауреат І ступеня
Бутко Ангеліна- лауреат ІІ ступеня
Окунєва Олена - лауреат ІІ ступеня
Доренська Анжела - лауреат ІІІ ступеня
Шведко Олександр- дипломант І ступеня
Зубарєва Віра - дипломант І ступеня
Коновал Вікторія -дипломант І ступеня
Кочкина Лізавета - дипломант І ступеня
Пахомов Артем - дипломант ІІ ступеня
Резніков Семен - дипломант ІІ ступеня
Канурна Ольга- дипломант ІІ ступеня
Хайрутдінов Родіон - дипломант ІІ ступеня

ІІІ категорія:
Мороз Олена -лауреат І ступеня
Сінельник Олег - лауреат ІІ ступеня
Гоманова Софія - лауреат ІІ ступеня
Ваноян Кароліна- лауреат ІІІ ступеня
Ломова Юлія - лауреат ІІІ ступеня
Шапорова Валерія - лауреат ІІІ ступеня
Зозуля Тетяна - дипломант
Середенко Марія - дипломант
Божко Ірина -дипломант
Сердюк Марія - участь
Волкова Вікторія - участь

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: