Книжковий клуб з’явиться в Олександрівці. Потрібна допомога

Група вчителів опорної школи Олександрівської ОТГ  та лідери учнівського самоврядування, які прагнуть зробити життя в громаді цікавим та комфортним для нашої молоді, висловили бажання створити BookHub.

Власними силами досить складно добиратися близько 20 кілометрів до міста, щоб відвідувати бібліотеку міста Слов’янська для розширення свого кругозору в світі художньої літератури. Тому і виникла ідея створити BookHub. Функціонуватиме він на базі школи для дітей та молоді усієї громади.

Цей проект є вдалою альтернативою перебування у віртуальному світі в соцмережах. Цей осередок буде функціонувати повністю без втручання дорослих. Діти матимуть змогу вільно спілкуватися, обговорювати твори, висловлювати свою думку не боячись бути експертом-порадником для своїх друзів, поринути у книжковий світ.

З адміністрацією школи домовилися про виділення приміщення для організації BookHubу. Також ми звернулися до місцевих підприємців за фінансовою допомогою для закупівлі книжок.

Читайте також: Дитяча телестудія «Timе4Kids TV» — простір для натхнення та креативу

BookHub поповнюватиметься новинками літератури, яку діти будуть обирати самостійно, таку літературу, яка буде спонукати їх на нові звершення та відкриття. Це буде здійснюватися завдяки партнерським відносинам бібліотекаря опорної школи, членів Олександрівської сільської громадської організації “Моє рідне село” та спільноти BookHub.

 Даний простір працюватиме відкрито для всіх бажаючих учнів опорної школи та учнів інших шкіл громади (з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: