Слов’янські дільничні припинили понад 5,8 тисяч порушень

Дільничні розкрили 274 злочини та виявили більше 5,5 тисячі адміністративних правопорушень.

Робота з населенням, своєчасне реагування на повідомлення про різні події та правопорушення, забезпечення громадського порядку, протидія домашньому насильству та вуличній злочинності, - такими є обов’язки дільничних офіцерів поліції.

Протягом 11 місяців дільничними офіцерами розкрито 274 злочини: затримали 89 осіб за скоєння крадіжок, викрили 10 учасників НЗФ, у 28 громадян вилучили наркотичні речовини і 19 – зброю та боєприпаси. Також до відповідальності притягнули 31 громадяна, які ухилялися від сплати аліментів своїм дітям.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності шерифів є профілактика домашнього насильства. В ході проведення роботи стосовно попередження домашнього насильства дільничними офіцерами поліції було виявлено 614 правопорушень за ст. 173-2 КУпАП.

Також поліцейські задокументовали 127 фактів «стихійної» торгівлі та притягнули до відповідальності 21 особу за дрібне хуліганство.

За зберігання і реалізацію саморобного алкоголю до відповідальності притягнуті майже 200 громадян. Правоохоронці вилучили більше 250 літрів самогону та знищіли близько 4000 літрів браги. Виявлені порушники вимушені сплатити до місцевого бюджету понад 10 тисяч гривень.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: