Радиационный фон и воздух в Славянске. Чем дышим ?

До уваги місцевих мешканців!

Радіаційний фон

Слов’янська міська рада повідомляє, що відповідно моніторингових досліджень, які проводяться Слов’янською районною філією ДУ «ДОЛЦ МОЗ України», усереднений показник радіаційного фону території міста Слов’янська в листопаді місяці складає 13,6 мкР/годину, що не перевищує норму.

В рамках державного моніторингу довкілля фахівцями лабораторного центру щоденно ведуться дослідження стану довкілля та недопущенню його забруднення

Стан повітря у місті Слов’янську! 

Краматорською лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у місті Слов’янську було проаналізовано у листопаді 2019 року 632 проби.

Загальний рівень забруднення атмосфери по м.Слов'янськ за індексом забруднення атмосфери (ІЗА) складає 5,14. Екстремально високого та дуже високого забруднення атмосферного повітря не спостерігалось.

Середньомісячні концентрації шкідливих речовин в середньому по місту перевищували гранично допустиму концентрацію лише з формальдегіду у 1,5 рази. Даний показник систематично дає абсолютний результат, який на протязі багатьох років можна вважати фоновим вмістом.

У порівнянні з попереднім місяцем показники забруднення атмосферного повітря залишилися без змін по показниках: пилу – 0,8 ГДК, оксиду вуглецю – 0,3 ГДК, формальдегіду – 1,5 ГДК. Знизилися значення показників вмісту в атмосферному повітрі по наступних показниках: діоксиду азоту – 0,2 ГДК, діоксиду сірки – 0,1 ГДК, фториду водню – 0,3 ГДК та фенолу – 0,3 ГДК.

Взагалі, екологічна ситуація у місті Слов’янськ стабільна. Показники забруднень атмосферного повітря змінюються в межах сезонних коливань.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: