Дитяча телестудія «Timе4Kids TV» – простір для натхнення та креативу

"Діловий Слов'янськ" продовжує презентувати на своїх сторінках цікаві ініціативи та розповідати про таланти нашого регіону. Сьогодні представляємо вам молодіжну ініціативу, що успішно працює в сусідньому Краматорську.

Ми поспілкувались з директором дитячої телестудії «Timе4Kids TV» кінодіячем Дмитром Кононовим, та поцікавились коли і як вона була створена.

" Все почалося після літнього проєкту кінотабору для дітей, котрий ми організовували разом із «FreeUA- креативний простір» влітку 2018 року. - каже Дмитро.

Після кінотабору вирішили продовжити працювати із дітьми, але тільки вже у Краматорську. Довго думали що це може бути та вирішили створити такий невеличкий «пілот» - дитячу телестудію.

У грудні провели презентацію для всіх бажаючих батьків та набрали перших бажаючих до телестудії віком від 9 до 13 років. Вже з початку січня 2019 року дитяча телестудія «Time4Kids TV» почала свою роботу.

З січня по травень менторами у студії були Дмитро Кононов та Кристина Шостир. Після літніх канікул менторами телестудії стали Дмитро Кононов, Юлія Лєдник та Наталія Гончарова.

- Які основні цілі та задачі студії, чому в ній навчаються діти?

-  Під керівництвом менторів діти пишуть сценарії, вчаться знімати та правильно вести себе в кадрі, опановують базові навичкі: журналістики, операторского мистецтва, ораторського, вчаться працювати у команді, поважати один одного, ментори разом із дітьми проводять практичні заняття із обладнанням, відвідують різні заходи та роблять репортажні зйомки.

Також в нас проходять різні майстер-класи від працівників телебачення та медіа сфери. У подальшому плануємо співпрацю з місцевим телеканалом, де діти будуть знімати вже у професійній телестудії.

- Який основний контингент ваших вихованців, та як вони можуть використовувати свої навички у подальшому?

- Телестудія відкрита для мрійників та мрійниць, від 9 до 12 років, що хочуть доторкнутись до світу телебачення. Тут все залежить від самих дітей. Наприклад окрім вивчення базових навичок телепрофесій, діти вчаться командній роботі, поважати один одного, лідерськім якостям, бути відкритими, не соромитись, розвивають комунікабельність. Всі заняття в нас проходять українською мовою, це дуже допомогає дітям не тільки чітко та вірно розмовляти у кадрі, а ще у подільшому розвивати та вивчати її.

- Які найцікавіші та значимі роботи зроблені вихованцями студії?

Тут можна подивитись репортаж:

А це - опитування на площі Миру у Краматорську: 

Також є інтерв’ю з цікавим гостем

- Хто у вашій студії найуспішніший? 

- В нас всі без виключення діти талановиті. І взагалі, я впевнений на всі 100 відсотків, що «неталановитих» дітей просто не буває у світі, якщо батьки своїми дітьми займаються належним чином.

Всіх дітей треба «розкривати», без виключення. Зараз в нас навчаєтеся 15 дітей, 3 із котрих вже стали менторами-початківцями! В кожного із 3 менторів є своя команда дітей, з якими вони працюють разом та діляться своїм досвідом. Ви можете уявити дитину 9 років, яка проводить майтер клас/презентацію для інших дітей як справжній ментор? А в нас такі є!

- Де знаходиться студія, коли вона працює і як можна записатися?

- Дитяча телестудія «Time4Kids TV» єдина в місті. Знаходиться у місті Краматорськ, вул. Паркова, 9 (Креативний простір «FreeUA»). Працює двічі на тиждень у четверг 2 години та у неділю 4 години.

Записатися дуже просто. Треба чітко заповнити онлайн форму тут: https://forms.gle/W9gdFQQYL6PgkHnPA

Наш промо ролик:

Знайти нашу сторінку можно знайти у Facebook, Instagram  та YouTube, просто написавши:

«Tim4Kids TV»  або по нашому хештегу: #T4Ktv

https://www.facebook.com/Time4KidsNews

https://www.instagram.com/time4kidsnews

https://www.youtube.com/channel/UCAsGNAPT3nXZu4hq3Sbs3sg

Спілкувався Едуард Торський
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: