Міський голова Слов’янська підписав Меморандум з благодійним Фондом «Горєніє»

6 грудня відбулась зустріч міського голови Вадима Ляха з Президентом Всеукраїнського благодійного Фонду «Горєніє» Денисом Гречко.

У ході зустрічі сторони підписали Меморандум про спільну діяльність щодо розвитку територій, постраждалих від конфлікту в Україні. Це приєднало Слов'янськ до Коаліції з розвитку міст Сходу України, яка створена в минулому році та яка об'єднала 6 муніципалітетів та 14 громадських об'єднань.

Сторони співпрацюватимуть за наступними напрямками: залучення кращих практик у сфері місцевого самоврядування, впровадження відповідних реформ та евроінтеграційних процесів; відбудова та розвиток інфраструктури ; захист прав та соціальна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та інших постраждалих від конфлікту на Сході України; захист прав, соціальна інтеграція та реабілітація осіб, що приймали участь у проведенні антитерористичної операції; встановлення гендерної рівності та допомога жінкам, які постраждали від домашнього насильства; створення нових робочих місць, започаткування власного бізнесу як переміщеним особам так і місцевим мешканцям; ідентифікація наявних проблем у громаді; подоланням насідків конфлікту на прикладі інших держав, які мали військові конфлікти.

Читайте также: МВФ предоставит Украине $5,5 миллиардов

Сподіваємось на подальшу співпрацю з Фондом у питаннях відбудови та розвитку територіальних громад, які зазнали наслідків конфлікту на Сході України та захисту прав та підтримки процесів соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб. 

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: