Взаємодія із ЗМІ – один з найважливіших пріоритетів, — генерал-лейтенант Сергій Наєв

Заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав редакцію газети «Голос України»

У ході робочої зустрічі із головним редактором видання Анатолієм Горловим відбулося обговорення нагальних питань інформаційної комунікації та взаємодії із ЗМІ.

—  Налагодження ефективної роботи з мешканцями району бойових дій і всієї країни шляхом вчасного і зрозумілого донесення інформації  – дуже важливий аспект – зазначив у ході зустрічі генерал-лейтенант Сергій Наєв. — У сучасних війнах зброєю є не лише танки та гармати, а й інформація.  Тому організація дієвої взаємодії із засобами масової інформації,  є сьогодні одним з найважливіших пріоритетів.

Заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Наєв висловився за взаємну підтримку та поглиблення співпраці із представниками цивільних засобів масової інформації. — Запитання, що виникають у представників ЗМІ – це квінтесенція того запиту, який існує в суспільстві. Задовольнити його, означає зняти напруженість, роз’яснити суть і мету процесів, що відбуваються зараз в українській армії а також в районі проведення операції Об’єднаних сил.  Заспокоїти, додати віри та впевненості у надійному захисті Збройними Силами – зазначив він.

Читайте также: Операція «Мігрант»: Міграційна служба разом з поліцією виявили майже 3 тисячі порушників законодавства

Ми  захищаємо власну країну та її територіальну цілісність і нам немає чого приховувати. Звичайно, є моменти суто військові, які не можуть розголошуватися задля безпеки операції та нашого ж успіху. А в решті питань ми маємо бути відкритими та щирими у намірах та діях.

Наприкінці зустрічі заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував головному редактору газети «Голос України» Анатолію Горлову за об’єктивність відображення подій пов’язаних із діяльністю Збройних Сил України та всебічну підтримку на інформаційному фронті.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: