У Слов’янську пройде зустріч з ведучим “Телебачення Торонто” Майклом Щуром

Слов’янськ відвідає ведучий «Телебачення Торонто» Майкл Щур (за паспортом – Роман Вінтонів), який розповість, як використовувати медіа і як не дати медіа використати вас, повідомив Краматорск.пост.

Зустріч пройде у рамках квартирнику онлайн-журналу Свои.City сьогодні, 9 грудня, о 18:00  в просторі TOP PLACE – Coworking&Event (вулиця Торська, 67).

У редакції онлайн-журналу Cвои.City розповіли, що  пішло кілька тижнів на перемовини, щоб Майкл Щур знайшов вільний день у своєму графіку та відвідав івент. Зрештою, людина, яка разом зі свою командою зробила мемом «Ніт», сказала нам «Так».

Вхід на квартирник вільний, але за попередньою реєстрацієюАвтори кращих запитань і до Майкла, і до Романа отримають призи від редакції Свои.City.

Читайте: Красные линии для Президента. Предупредительная акция в Краматорске

Нагадаємо, з жовтня 2012 року було створено канал «Телебачення Торонто» на  YouTube, де Роман Вінтонів з’явився в образі канадського журналіста Майкла Щура. З серпня 2019 року Роман звільнився з «Суспільного», де був членом правління із 2017 року, аби зосередитися на власному проєкті.

Це вже сьомий квартирник від Свои.Сity на Донеччині. Раніше проходили зустрічі  з українським підприємцем-новатором Максимом Бахматовим у Слов’янську, тревел-блогерами

Максимом Заселяном і Ханною Тимановою у Бахмуті та Краматорську, керівником школи анімації Pause to Play Микитою Кравцовим з анімаційною інтерактивною виставкою у Слов’янську та Бахмуті.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
7

Эта запись была размещена в рубрики: