Стрельба из пистолета, дартс, волейбол. Соревнования в Славянске ко Дню местного самоуправления


4 грудня 2019 року в спортивному залі Слов’янського хіміко-механічного технікуму традиційно пройшли змагання до Дня місцевого самоврядування по 4 видам спорту: волейболу, настільному тенісу, стрільби з електронного пістолету, дартсу.

В змаганнях прийняли участь:

- команда Ветеранів місцевого самоврядування;

- команда Депутатів Слов’янської районної ради;

- команда Черкаської об’єднаної територіальної громади.

Привітальним словом змагання розпочав начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Миколайович Костянецький. Він привітав усіх учасників змагань з наближаючимся святом – Днем місцевого самоврядування, побажав миру, наснаги в виконанні своїх службових обов’язків, затишку у домівках.

За підсумками змагань місця з волейболу розподілились наступним чином:

Переможцями турніру стала команда Черкаської об’єднаної територіальної громади;

ІІ місце посіла команда Депутатів Слов’янської районної ради;

ІІІ місце - команда Ветеранів місцевого самоврядування.

В особистому заліку з настільного тенісу перемогу здобули:

І місце – Білоусов Олег Юрійович, депутат районної ради;

ІІ місце – Борисенко Олександр, депутат Черкаської ОТГ;

ІІІ місце – Чевела Сергій Михайлович, голова Хрестищенської сільської ради.

 

В змаганнях зі стрільби кращими серед жінок стали:

І місце – Рахліна Катерина Юріївна, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту;

ІІ місце – Мусіхіна Ірина Григорівна, депутат районної ради;

ІІІ місце – Морокко Лілія Іванівна, голова Андріївської селищної ради.

В змаганнях зі стрільби серед чоловіків:

І місце – Загребельний Валерій Вікторович, колишній голова Привільської сільської ради;

ІІ місце – Головаш Андрій Вікторович, депутат районної ради;

ІІІ місце – Бахмут Микола Іванович, голова Долинської сільської ради.

Переможцями в змаганнях з дартсу стали:

І місце – Петрова Ірина Миколаївна, начальник фінансового управління Слов’янської райдержадміністрації;

ІІ місце – Бочарова Марина Павлівна, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту;

ІІІ місце – Винниченко Ольга Григорівна, секретар Андріївської селищної ради.

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: