До Дня Збройних сил України у Слов’янську на горі Карачун вшанували героїв

5 грудня на меморіальному комплексі «На Горі Карачун» відбудулись урочисті заходи з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтерів.

Протягом 2014-2019 років силами волонтерів та соціально відповідальних побратимів, представників силових структур, які брали участь у звільненні Слов’янська і Краматорська від проросійських окупантів, створено меморіальний комплекс «На Горі Карачун», в якому відображаються історичні події 2014-2019 років в патріотичних піснях в граніті.

Захід супроводжував духовий оркестр Збройних Сил України (ЗСУ).

В ході заходів відбулася панахида за загиблими українськими героями. Після проведення заходу учасники поклали квіти та вінки на пам'ятні місця загиблих побратимів.

 Щира вдячність за допомогу та підтримку в організації та проведенні заходів та соціальну відповідальність висловлюється: командованню Національної гвардії України, об'єднаному військомату Слов'янська, 3-му окремому полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго (м. Кропивницький), штабу ООС, Державній службі України з надзвичайних ситуацій у м. Слов’янськ та Слов’янському районі, громадській організації «Ділове сприяння» (м. Слов’янськ),


громадській організації «Другий фронт» м. Слов’янськ - Недосєка Євгену Федоровичу , СДС м. Слав’янськ – Котлярову Ярославу Євгеновичу, ВП «Єднання» - Кожевіной Наталії Дмитрівні, центральній бібліотеці міста Слов'янськ, родині скульпторів Рожик (м. Коростишів, Житомирської області), родинам – Івлівих (м. Слов’янськ) та Богач (м. Дніпро).

Організатори заходів: штаб ООС, київський волонтер Марина Квітка,

фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

12
7

Эта запись была размещена в рубрики: