Гвардієць змінив спортивний майданчик на поле бою

Замість спортивної форми й кросівок на ньому тепер однострій та берці. Професійний спортсмен, який захищав честь країни у юнацькій збірній, нині боронить Батьківщину з автоматом у руках.

23-річний гвардієць Антон Бабічев народився та виріс на Харківщині. У юнацтві хлопець захопився гирьовим спортом.

«Просто прийшов с другом в «качалку», щоб трохи покращити свою фізичну форму», - розповідає Антон – «але пізніше захопився гирьовим спортом».

Вже через 2 роки старанних тренувань, Антон вперше захищав жовто-сині кольори на світовому спортивному майданчику в Словенії, де хлопцю вдалося здобути золото.

Настав час і юнак вирішив кардинально змінити своє життя. Восени 2017 року Антон пішов служити за контрактом до Національної гвардії України.

«Спершу ти аналізуєш, що відбувається довкола, і шукаєш можливості, завдяки яким ти особисто можеш вплинути на події і щось змінити. Я не зміг дивитись на те все і сидіти склавши руки. Я ж хлопець здоровий. Тому вирішив, що настав і мій час боронити рідну Неньку», - поділився гвардієць.

Вдруге Антон Бабічев вирушив на світовий чемпіонат, який у 2017 році проходив у Сеулі, вже будучи Нацгвардійцем. Тоді йому також пощастило посісти призове місце – цього разу хлопець виборов срібло серед юніорів.

І навіть зараз, виконуючи службово-бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, боєць не покинув займатися спортом. Він власноруч змайстрував аматорський спортмайданчик, облаштувавши його з того, що було під рукою.

«Неможливо бути професійним бійцем без хорошої фізичної підготовки. Це загартовує та допомагає долати труднощі армійського життя», - з усмішкою каже гвардієць.

Головне, на думку гвардійця, – це бажання самовдосконалюватися та витрачати вільний час із користю як для себе, так і для підрозділу.

Прес-служба угрупування НГУ «Північ» в ООС


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
8

Эта запись была размещена в рубрики: