Смачного! “Шведські” сніданки для гвардійців за стандартами НАТО

Експеримент з впровадження сніданків у форматі «шведського» столу здійснила служба тилу в підрозділах Східного оперативно-територіального об’єднання. Це відео про його практичні результати.

По-перше військовослужбовцям запропонували три основні страви на вибір. При цьому треба було вкластися в основну норму, аби не витрачати додаткових коштів.

Виявилось, що для м’ясної страви доцільніше обирати ковбасні вироби - готуються за три-п’ять хвилин, або пельмені, вареники чи хінкалі з часом приготування до 15 хвилин.

По-друге, прикрасити страву краще листком салату, який важить 8 грамів та входить у необхідні сорок грамів добової норми огірків, помідорів, зелені.


По-третє, за такого асортименту страв необхідно збільшити кількість кухонного обладнання їдальні, потрібно внести зміни до норм забезпечення посудом, ввести мінімально необхідну кількість підносів з прозорими кришками та іншого обладнання для кейтерінгу.

По-четверте, за такої організації сніданку вдвічі зросли трудовитрати персоналу кухні, тому необхідно залучати всіх кухарів їдальні до виробничого процесу.

Наразі успішні спроби організації «шведських» столів пройшли у окремо дислокованих батальйонах. Їх, як платформу експерименту обрали тому, що по-перше, вони не мають великої чисельності особового складу, а отже все це не потребувало залучення значних фінансових та людських ресурсів; по-друге, у таких підрозділах велике службове навантаження, яке відбирає масу фізичних та моральних сил, тому військовослужбовці там потребують особливої уваги.

Щодо суті експерименту, то вона полягає в тому, щоб дізнатися чи вистачає наявних ресурсів та засобів у гвардійських підрозділах, щоб реалізувати цю практику. Крім того, такі заходи дозволяють виявити, чи вписуватиметься у загальні канони військової служби такий спосіб споживання їжі.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
9

Эта запись была размещена в рубрики: