Рятувальники Слов’янська не втомлюються нагадувати громадянам правила безпеки життєдіяльності

З настанням сезонного похолодання все частіше трапляються пожежі через недотримання правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів та пічного опалення.

Деякі з них не тільки завдають істотної матеріальної шкоди, але й забирають життя людей. Тому фахівці ДСНС систематично проводять заходи, які сприяють підвищенню рівня безпеки громадян, що допомагає населенню своєчасно зреагувати на загоряння та уберегти себе і оточуючих від небезпеки.

 Так, співробітники 6-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області  провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста Слов’янська, в ході якої ознайомили городян з правилами пожежної безпеки в побуті. Особливу увагу було приділено правилам експлуатації опалювальних та електронагрівальних приладів.

В ході роботи фахівці ДСНС пояснили мешканцям міста, що в зимовий період збільшується кількість включених в мережу електроприладів, а отже, збільшується й навантаження на електромережу, яка в багатьох житлових будинках застаріла та вимагає обов'язкової заміни. У ряді випадків, внаслідок тривалого періоду експлуатації з перевантаженням відбувається коротке замикання електропроводки, котре призводить до виникнення пожежі. Ще  рятувальники нагадали про заборону застосування різних саморобних електричних обігрівальних пристроїв.

Окрім цього, рятувальники роз'яснили громадянам, що категорично забороняється залишати печі які топляться без нагляду або нагляд дивитися за ними неповнолітнім дітям. Не можна залишати горючі й легкозаймисті речовини та предмети на передтопкових листах або поблизу печей. Рятувальники пояснили городянам, чому заборонено використовувати для розпалювання печей бензин, газ і інші види палива та легкозаймистих речовин. Нагадали, що під час опалювального сезону потрібно регулярно чистити димарі та печі від  сажі - це потрібно робити не рідше одного разу на три місяці.

Для закріплення отриманої інформації громадянам були вручені пам'ятки по дотриманню правил при експлуатації печей, електрообладнання та номерами телефонів екстрених служб.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: